LED žiarovka GU10, 6W, 500lm, 4000K neutrálna biela, uhol 10°
230 VAC, náhrada za 50W, CRI>80, F, IP20, rozmer 50x55mm
LED žiarovka GU10 6W 230V 4000K 500lm V-TAC SKU20027 Jedná sa o žiarovku s výnimočne úzkym uhlom vyžarovania svetla a to iba 10°. Žiarovka V-TAC je najkvalitnejšia a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze. Energetická účinnosť produktu je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou. Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky. Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné, príjemné svetlo. Žiarovka V-TAC je vhodná do každej obývačky, kancelárie, dekoratívnych svietidiel. Výrobok neobsahuje škodlivú ortuť.
4.54 €
/ks
Bez DPH:
3.69 € /ks
Popis
LED žiarovka GU10 6W 230V 4000K 500lm V-TAC SKU20027
Jedná sa o žiarovku s výnimočne úzkym uhlom vyžarovania svetla a to iba 10°.
Žiarovka V-TAC je najkvalitnejšia a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze.
Energetická účinnosť produktu je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou.
Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky.
Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné, príjemné svetlo.
Žiarovka V-TAC je vhodná do každej obývačky, kancelárie, dekoratívnych svietidiel.
Výrobok neobsahuje škodlivú ortuť.
Špecifikácia
| EAN | 3800157653091 |
|---|---|
| Kód produktu | SKU20027 |
| Pätica | GU10 |
| Výkon | 6 W |
| Farba svetla | 4000 K - neutrálna biela |
| Svetelný tok | 500 lm |
| Svetelná účinnosť | 85 lm/W |
| Vstupné napätie | 230 V AC |
| Typ diód | SAMSUNG |
| Trvanlivosť | 30 000 h |
| Chromatičnosť | Ra > 80 |
| Stmievanie | nie |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 5 rokov |