LED žiarovka LEDVANCE PAR16 GU10 4.5W 350lm 2700K stmievateľná
230VAC, náhrada za 50W, CRI>90, uhol 36°, F, rozmer 54x50mm
Popis
LED žiarovka LEDVANCE LED PAR16 50 36° DIM P 4.5W 927 GU10 – AC45704
Výhody produktu:
• Rýchla, jednoduchá a bezpečná výmena bez prepájania
• Dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou alebo halogénovou žiarovkou
• Nízke náklady na údržbu vďaka dlhej životnosti
• Žiadne UV a blízke IR žiarenie vo svetelnom lúči
• Plynulé stmievanie
• Veľmi vysoká kompatibilita so stmievačmi, pozri tiež www.ledvance.com/dim
• Okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• Nižšia spotreba energie ako pri klasických alebo halogénových žiarovkách
Oblasti použitia:
• Obchody a výstavné priestory
• Domáce aplikácie
• Komerčné aplikácie
• Akcentové osvetlenie
• Vonkajšie použitie len vo vhodných vonkajších svietidlách
Vlastnosti produktu:
• LED alternatíva k vysokonapäťovým halogénovým žiarovkám
• Vysoká farebná konzistencia: 5 SDCM
• Stmievateľné
• Žiarovka vyrobená zo skla
Špecifikácia
| Nominálny príkon | 4,5 W |
|---|---|
| Konštrukčný výkon | 4.50 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Prevádzkový režim | AC sieť |
| Deklarovaný ekvivalentný výkon konvenčnej žiarovky | 50 W |
| Nominálny prúd | 41 mA |
| Typ prúdu | Striedavý proud (AC) |
| Rozbehový prúd | 2.56 A |
| Prevádzková frekvencia | 50 Hz |
| Sieťová frekvencia | 50 Hz |
| Max. počet svietidiel pri prerušení obvodu. 10 A (B) | 81 |
| Max. počet svetelných zdrojov pri prerušení obvodu. 16 A (B) | 129 |
| Celkové harmonické skreslenie | 120 % |
| Účinník | 0,70 |
| Svietivosť | 680 cd |
| Svetelný tok | 350 lm |
| Nominálny využiteľný svetelný tok 90° | 350 lm |
| Svetelná účinnosť | 77 lm/W |
| Lumen hlav.fakt.na konci nom.životnosti | 0.96 |
| Farba svetla (označenie) | Teplá biela |
| Teplota farieb | 2700 K |
| Index podania farieb Ra | 90 |
| Farba svetla | 927 |
| Štandardná odchýlka zhody farieb | 5 sdcm |
| Nominálna najvyššia intenzita | 680 cd |
| Metrické blikanie (Pst LM) | 1.0 |
| Metrika stroboskopického efektu (SVM) | 0.4 |
| Uhol lúča | 36 ° |
| Čas zahrievania (60 %) | 0.50 s |
| Čas spustenia | 0.5 s |
| Celková dĺžka | 54.00 mm |
| Priemer | 50,00 mm |
| Maximálny priemer | 50 mm |
| Hmotnosť výrobku | 39,00 g |
| Rozsah okolitej teploty | -20…+40 °C |
| Maximálna teplota v skúšobnom bode tc | 85 °C |
| Životnosť L70/B50 pri 25 °C | 25000 h |
| Počet spínacích cyklov | 100000 |
| Zachovanie svetelného toku na konci životnosti | 0.96 |
| Základňa (štandardné označenie) | GU10 |
| Obsah ortuti | 0.0 mg |
| Bez ortuti | Áno |
| Stmievateľný | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Spotreba energie | 5.00 kWh/1000h |
| Typ ochrany | IP20 |
| Štandardy | CE, UKCA, EAC |
| Fotobiologická bezpečnostná skupina podľa EN62778 | RG1 |
| Dĺžka | 54,00 mm |
| Výška | 50.00 mm |
| Šírka | 50.00 mm |
| Súradnica chromatickosti x | 0.4578 |
| Súradnica chromatickosti y | 0.4101 |
| R9 Index podania farieb | 42 |
| Zodpovedajúci uhol vyžarovania | NARROW_CONE_90 |
| Faktor životnosti | 0.90 |
| Faktor posunu | 0.5 |
| Svetelný zdroj LED nahrádza žiarivkový svetelný zdroj | Nie |
| EPREL ID | 1368282,1841973 |
| Číslo modelu | AC45704,AC58002 |