Závesný prvok uchytenia pre LED profily KLUŚ W-B-Z
ref. C28257N00, materiál nerezová oceľ, farba strieborná
Bez DPH:
7.17 € /ks
Dostupnosť: K dodaniu zvyčajne do 5 dní
Popis
Závesný prvok uchytenia pre LED profily KLUŚ W-B-Z s možnosťou jednopólového napájania DC 12V / 24V je funkčným produktom najvyššej kvality s továrenskou výrobou v EU. Pri návrhu a vývoji závesného prvku pre LED profily dbali technickí dizajnéri spoločnosti KLUŚ, aby funkčnosť, kvalita a produktový dizajn výrobku tvorili harmonický celok.
Použitie povrchového závesného prvku do drevenej dosky pre výrobu svietidiel odporúčame z týchto dôvodov:
• Jednopólové vedenie napätia 12V alebo 24 V – DC (pre napájanie svietidla je potrebný pár napájacích stropných prvkov)
• Pripojenie napájacieho vodiča na napájacie očko závesky. Zaisťuje prevod napätia LED zdroja skrz hlavicu závesky až na kovový prút
• Pracovná teplota: do 60°C
• Maximálny prúd: 8A
• Strata (úbytok) napätia: 0,12V
VLASTNOSTI:
• Pozdĺžne zavesenie pomocou kovového prútu
• Kompatibilné s kovovými prútmi a ramenami s priemerom 3 mm
• Systém pre uchytenie do OSB, MDF, alebo do inej drevenej dosky so šírkou do 30 mm
• Minimalistické rozmery prvku uchytenia W-B-Z
• Vysoká nosnosť do 30 kg
• Materiál: Nehrdzavejúca oceľ
• Nosnosť: 30 kg
• Certifikáty CE | ROHS
Súčasťou dodania produktu je iba závesný prvok KLUŚ W-B-Z. Ďalšie vhodné a kompatibilné komponenty nájdete medzi súvisiacim tovarom.
Závesný stropný prvok LED profilov predstavuje jednoduchý spôsob výroby zvesených svietidiel.
Pridávame niekoľko informácií k montáži:
• Montáž do dreveného povrchu skrz vyvŕtaný otvor
• Pre pripojenie napájania je potrebný prístup z nepohľadovej strany
• Pripojenie napájacieho vodiča na napájacie očko zavesky
• Kompletný sortiment montážneho príslušenstva nájdete medzi súvisiacim tovarom
Odporúčania:
• 2x závesná sada W-B-Z na 1m (bežný meter) LED profilu
POUŽITIE:
• Výroba stolných lámp a svietidiel
Špecifikácia
| Farba | strieborná |
|---|---|
| Materiál | nerezová oceľ |
| Možnosť jednopólového napájania DC 12/24V | áno |
| Materiál k zaveseniu / uchyteniu do LED profilu | do dreva |
| Typ uchytenia LED profilu | montáž zavesením - horný diel |
| Zavesenia LED profilu | oceľové lanko, nerezový prút |
| SKU kód | C28257N00 |
| Šírka | 16mm |
| Výška | 62mm |
| Priemer | 16mm |
| Pracovná teplota | do 60°C |
| Maximálne prúdové zaťaženie | 8A |
| Úbytok napätia | 0,12V |
| Nosnosť | 30kg |