LED žiarovka LEDVANCE PAR16 GU10, 6.9W, 620lm, 6500K studená b.
230VAC, náhrada za 49W, CRI>80, uhol 120°, F, rozmer 54x50mm
Bez DPH:
2.72 € /ks
Popis
LED žiarovka LEDVANCE LED PAR16 80 120° V 6.9W 865 GU10 – AC57950
Výhody produktu:
• Rýchla, jednoduchá a bezpečná výmena bez prepájania
• Dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou alebo halogénovou žiarovkou
• Nízke náklady na údržbu vďaka dlhej životnosti
• Žiadne UV a blízke IR žiarenie vo svetelnom lúči
• Okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• Nižšia spotreba energie ako pri klasických alebo halogénových žiarovkách
Oblasti použitia:
• Obchody a výstavné priestory
• Domáce aplikácie
• Komerčné aplikácie
• Akcentové osvetlenie
• Vonkajšie použitie len vo vhodných vonkajších svietidlách
Vlastnosti produktu:
• LED alternatíva k halogénovým žiarovkám
• Nestmievateľné
• Základňa: GU10
• Žiarovka vyrobená zo skla
• Dobrá kvalita svetla; index podania farieb Ra 80
Bezpečnostné poradenstvo:
• Nedotýkajte sa žiarovky, ak je rozbitá.
• Nesmie sa používať, ak je vonkajší obal poškodený.
Špecifikácia
| Nominálny príkon | 6,9 W |
|---|---|
| Konštrukčný výkon | 6.90 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Prevádzkový režim | AC sieť |
| Deklarovaný ekvivalentný výkon konvenčnej žiarovky | 49 W |
| Nominálny prúd | 50 mA |
| Typ prúdu | Striedavé napätie (AC) |
| Rozbehový prúd | 4,84 A |
| Prevádzková frekvencia | 50/60 Hz |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. počet svietidiel pri prerušení obvodu. 10 A (B) | 116 |
| Max. počet svetelných zdrojov pri prerušení obvodu. 16 A (B) | 184 |
| Celkové harmonické skreslenie | 150 % |
| Účinník | 0,50 |
| Svietivosť | 220 cd |
| Svetelný tok | 620 lm |
| Svetelná účinnosť | 90 lm/W |
| Lumen hlav.fakt.na konci nom.životnosti | 0.93 |
| Farba svetla (označenie) | Studená biela |
| Teplota farieb | 6500 K |
| Index podania farieb Ra | 80 |
| Farba svetla | 865 |
| Štandardná odchýlka zhody farieb | 6 sdcm |
| Nominálna najvyššia intenzita | 220 cd |
| Metrické blikanie (Pst LM) | 1.0 |
| Metrika stroboskopického efektu (SVM) | 0.4 |
| Uhol lúča | 120 ° |
| Čas zahrievania (60 %) | < 0.50 s |
| Čas spustenia | < 0.5 s |
| Celková dĺžka | 54.00 mm |
| Priemer | 50,00 mm |
| Maximálny priemer | 50 mm |
| Hmotnosť výrobku | 39,00 g |
| Rozsah okolitej teploty | -20…+40 °C |
| Maximálna teplota v skúšobnom bode tc | 97.5 °C |
| Životnosť L70/B50 pri 25 °C | 10000 h |
| Počet spínacích cyklov | 100000 |
| Zachovanie svetelného toku na konci životnosti | 0.93 |
| Základňa (štandardné označenie) | GU10 |
| Obsah ortuti | 0.0 mg |
| Bez ortuti | Áno |
| Stmievateľný | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Spotreba energie | 7.00 kWh/1000h |
| Typ ochrany | IP20 |
| Štandardy | CE, UKCA, EAC |
| Fotobiologická bezpečnostná skupina podľa EN62778 | RG1 |