LED žiarovka LEDVANCE PAR16 100 GU10 9.6W 750lm 4000K neutrálna
230VAC, náhrada za 100W, CRI>80, uhol 36°, F, rozmer 52x50mm
Bez DPH:
8.90 € /ks
Popis
LED žiarovka LEDVANCE PAR16 100 36° P 9.6W 840 GU10 4000K neutrálna biela – AC32755
Výhody produktu:
• rýchla, jednoduchá a bezpečná výmena bez prepájania
• dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou alebo halogénovou žiarovkou
• nízke náklady na údržbu vďaka dlhej životnosti
• žiadne UV a blízke IR žiarenie vo svetelnom lúči
• okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• nižšia spotreba energie ako pri klasických alebo halogénových žiarovkách
Oblasti použitia:
• obchody a výstavné priestory
• domáce aplikácie
• komerčné aplikácie
• akcentové osvetlenie
• vonkajšie použitie len vo vhodných vonkajších svietidlách
Vlastnosti produktu:
• LED alternatíva k vysokonapäťovým halogénovým žiarovkám
• vysoká farebná konzistencia 6 SDCM
• nestmievateľné
• žiarovka vyrobená zo skla
• dobrá kvalita svetla; index podania farieb Ra 80
Špecifikácia
| Nominálny príkon | 9,6 W |
|---|---|
| Konštrukčný výkon | 9.60 W |
| Nominálne napätie | 220…240 V |
| Prevádzkový režim | AC sieť |
| Deklarovaný ekvivalentný výkon konvenčnej žiarovky | 100 W |
| Nominálny prúd | 52 mA |
| Typ prúdu | Striedavý prúd (AC) |
| Rozbehový prúd | 1,3 A |
| Prevádzková frekvencia | 50/60 Hz |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. počet svietidiel pri prerušení obvodu. 10 A (B) | 102 |
| Max. počet svetelných zdrojov pri prerušení obvodu. 16 A (B) | 163 |
| Účinník | 0,70 |
| Svietivosť | 1100 cd |
| Svetelný tok | 750 lm |
| Nominálny využiteľný svetelný tok 90° | 750 lm |
| Svetelná účinnosť | 78 lm/W |
| Lumen hlav.fakt.na konci nom.životnosti | 0.70 |
| Farba svetla (označenie) | Neutrálna biela |
| Teplota farieb | 4000 K |
| Index podania farieb Ra | 80 |
| Farba svetla | 840 |
| Štandardná odchýlka zhody farieb | 6 sdcm |
| Nominálna najvyššia intenzita | 1100 cd |
| Nominálna hodnota LLMF pri 6 000 h | 0.80 |
| Metrické blikanie (Pst LM) | 0.2 |
| Metrika stroboskopického efektu (SVM) | 0.4 |
| Uhol lúča | 36 ° |
| Čas zahrievania (60 %) | 0.50 s |
| Čas spustenia | 0.5 s |
| Celková dĺžka | 52.00 mm |
| Priemer | 50,00 mm |
| Maximálny priemer | 50 mm |
| Hmotnosť výrobku | 58,00 g |
| Rozsah okolitej teploty | -20…+40 °C |
| Maximálna teplota v skúšobnom bode tc | 105 °C |
| Životnosť L70/B50 pri 25 °C | 15000 h |
| Počet spínacích cyklov | 100000 |
| Zachovanie svetelného toku na konci životnosti | 0.70 |
| Nominálny faktor životnosti žiarovky pri 6 000 h | 0.90 |
| Základňa (štandardné označenie) | GU10 |
| Obsah ortuti | 0.0 mg |
| Bez ortuti | Áno |
| Stmievateľný | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Spotreba energie | 10.00 kWh/1000h |
| Typ ochrany | IP20 |
| Štandardy | CE, EAC |
| Fotobiologická bezpečnostná skupina podľa EN62778 | RG1 |