LED žiarovka GU10, 6W, 390lm, 4200K neutrálna biela stmievateľná
230 VAC, náhrada 35W, CRI>80, uhol 38°, F, IP20, rozmer 54x50mm
LED žiarovka GU10 6W 230V 4200K 390lm stmievateľná Žiarovky s LED technológiou sú efektívnejšie a majú dlhšiu životnosť oproti bežným žiarovkám. Žiarovky typu GU10 sa najčastejšie používajú v bodovom osvetlení. Vyrábajú sa v prevedení z úzkym lúčom svetla (38°) alebo širokým (110°). Tento konkrétny model má aj tú výhodu že sa dá stmievať. Životnosť žiarovky sa udáva až na 25 000 hodín, čo je podstatne viac ako je životnosť iných žiaroviek. Vlastnosti: • Životnosť až 25 000 hodín • Napájanie 230V • Pätica GU10 • Stmievateľná
5.12 €
/ks
Bez DPH:
4.16 € /ks
Popis
LED žiarovka GU10 6W 230V 4200K 390lm stmievateľná
Žiarovky s LED technológiou sú efektívnejšie a majú dlhšiu životnosť oproti bežným žiarovkám.
Žiarovky typu GU10 sa najčastejšie používajú v bodovom osvetlení.
Vyrábajú sa v prevedení z úzkym lúčom svetla (38°) alebo širokým (110°).
Tento konkrétny model má aj tú výhodu že sa dá stmievať.
Životnosť žiarovky sa udáva až na 25 000 hodín, čo je podstatne viac ako je životnosť iných žiaroviek.
Vlastnosti:
• Životnosť až 25 000 hodín
• Napájanie 230V
• Pätica GU10
• Stmievateľná
Špecifikácia
| Vstupné napätie | 230 V AC |
|---|---|
| Pätica | GU10 |
| Výkon | 6 W |
| Farba svetla | 4200 K - neutrálna biela |
| Svetelný tok | 390 lm |
| Svetelná účinnosť | 65 lm/W |
| Životnosť | 25 000 h |
| Chromatičnosť | Ra > 83 |
| Stmievanie | áno |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 54 mm |
| Záruka | 2 roky |