LED žiarovka GU10, 6.5W, 450lm, 4000K neutrálna, stmievateľná
230 VAC, náhrada 37W, CRI>80, uhol 110°, G, IP20, rozmer 50x55mm
Bez DPH:
5.58 € /ks
Popis
LED žiarovka GU10 6.5W 230V 4000K 450lm V-TAC SKU199
Žiarovky série PRO, čo je odvodené od slova Professional, sa vyznačujú použitíl LED technológie od značky Samsung, ktorá patrí medzi tú najkvalitnejšiu aká je na trhu dostupná.
Žiarovky s touto technológiou sú efektívnejšie a majú dlhšiu životnosť oproti bežným LED žiarovkám.
Žiarovky typu GU10 sa najčastejšie používajú v bodovom osvetlení.
Vyrábajú sa v prevedení z úzkym lúčom (38°) svetla a aj so širokým (110°).
Tento konkrétny model má aj tú výhodu že sa dá stmievať.
Životnosť žiarovky sa udáva až na 30 000 hodín, čo je podstatne viac ako je životnosť iných žiaroviek.
• Použitie LED čipov Samsung
• Životnosť až 30 000 hodín
• Napájanie 240V
• Pätica GU10
• Stmievateľná
Špecifikácia
| EAN | 3800157631648 |
|---|---|
| Kód produktu | SKU199 |
| Pätica | GU10 |
| Výkon | 6.5 W |
| Farba svetla | 4000 K - neutrálna biela |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Svetelná účinnosť | 69 lm/W |
| Vstupné napätie | 230 V AC |
| Typ diód | SAMSUNG |
| Trvanlivosť | 30 000 h |
| Chromatičnosť | Ra > 80 |
| Stmievanie | áno |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 5 rokov |