Žiarovka pre rast rastlín BASIC LED GROW E27 6W SMD2835 fialová
230VAC, 50Hz, 600-700lm, uhol 120°, 20000 hod., IP20, 93x85mm
Bez DPH:
18.83 € /ks
Dostupnosť: K dodaniu zvyčajne do 5 dní
Popis
Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov! Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod.
Praktická LED grow žiarovka na rast a pestovanie rastlín s modernými LED čipmi SMD 2835 je dokonalým riešením pri podpore rastu a kvitnutia rastliniek v interiéri, v skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia! Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva zdravá a sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla.
Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, táto LED žiarovka na podporu rastu rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom pomere a ten následne vytvára plné spektrum požadovaného svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy.
LED žiarovky na rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie! Uhol svietenia je nadpriemerných 120°! Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa extrémne znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED žiarovky pre rastliny je veľmi jednoduchá a rýchla.
Druh: bodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v štandardnom prevedení
VLASTNOSTI:
• LED grow osvetlenie
• výrobca HIBRIGHT-GROW
• napájanie 90~220V AC 50Hz
• napájacia pätica / závit je E27
• výkon žiarovky je 6W
• materiál pevný tvrdený plast s kovovou päticou E27
• farba svetla je fialová
• uhol svietenia je 120°
• priemerný tok svetla 600 až 700 lumenov
• typ LED čipov SMD 2835
• počet LED čipov je 126 (90x červené čipy pre rast, 36x modré čipy pre kvitnutie)
• rozmery žiarovky sú priemer 93 mm a výška 85 mm
• pomer farby svetla červená/modrá
• priemerná životnosť je cca 20 000 hodín
ODPORÚČANIE:
• pre čo najväčší efekt umelého osvetlenia odporúčame LED grow svietidlá umiestniť nad rastlinu do výšky maximálne 0,7 m
• pre dlhšiu životnosť a bezpečnosť LED čipov nie je vhodné dotýkať sa ich
Špecifikácia
| Výrobca | HIBRIGHT-GROW |
|---|---|
| Druh | bodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v štandardnom prevedení |
| Technológia | LED grow osvetlenie |
| Výkon žiarovky | 6W |
| Materiál LED žiarovky | pevný tvrdený plast s kovovou päticou E27 |
| Farba svetla | fialová |
| Uhol svietenia | 120° |
| Priemerný tok svetla | 600-700 lumenov |
| Typ LED čipov | SMD 2835 |
| Počet LED čipov | 126 (90x červené čipy pre rast, 36x modré čipy pre kvitnutie) |
| Priemer LED žiarovky | 9,3 cm |
| Výška žiarovky | 8,5 cm |
| Pätica/závit | hrubý závit E27 |
| Pomer farby svetla | červená/modrá |
| Krytie | IP20 |
| Napájanie | 90-220V AC 50Hz |
| Stmievateľná | nie |
| Životnosť | 15 000 - 20 000 hodín |
| Záruka | 24 mesiacov |