LED žiarovka OSRAM Parathom E27 A75 7.5W 1055lm 4000K stmievateľ
230VAC, náhrada za 75W, CRI>80, uhol 300°, D, rozmer 105x60mm
LED žiarovka OSRAM Parathom A75 7.5W E27 4000K stmievateľná Výhody produktu: • dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou • veľmi nízka spotreba energie • odolné voči vibráciám • svietidlá s inovatívnou technológiou „vlákna“ LED • okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania • dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
8.14 €
/ks
Bez DPH:
6.62 € /ks
Popis
LED žiarovka OSRAM Parathom A75 7.5W E27 4000K stmievateľná
Výhody produktu:
• dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou
• veľmi nízka spotreba energie
• odolné voči vibráciám
• svietidlá s inovatívnou technológiou „vlákna“ LED
• okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
Špecifikácia
| Nominálny výkon | 7,5W |
|---|---|
| Menovité napätie | 220…240 V |
| Nárokovaný ekv. výkon klasickej lampy | 75W |
| Nominálny prúd | 38 mA |
| Typ prúdu | AC |
| Nábehový prúd | 1,46 A |
| Pracovná frekvencia | 50…60 Hz |
| Sieťová frekvencia | 50…60 Hz |
| Max. lampa č. pri prerušení okruhu. | 10 A (B) 750 |
| Max. lampa č. pri prerušení okruhu. | 16 A (B) 1200 |
| Účiník | > 0,50 |
| Svetelný tok | 1055 lm |
| Svetelný výkon | 140 lm/W |
| Lumen main.fact.na konci nominálnej životnosti | 0,70 |
| Farba svetla | neutrálna biela |
| Teplota farby | 4000 K |
| Index podania farieb Ra | 80 |
| Farba svetla | 840 |
| Štandardná odchýlka zhody farieb | 6 sdcm |
| Hodnotenie LLMF pri 6 000 h | 0,80 |
| Metrika blikania (Pst LM) | 1.0 |
| Metrika efektu stroboskopu (SVM) | 0,9 |
| Vyžarovací uhol | 300° |
| Čas zahrievania (60 %) | ‹ 0,50 s |
| Čas spustenia | < 0,5 s |
| Menovitý uhol lúča (polovičná špičková hodnota) | 300 ° |
| Celková dĺžka | 105,00 mm |
| Priemer | 60,00 mm |
| Maximálny priemer | 60 mm |
| Hmotnosť produktu | 31,00 g |
| Rozsah teplôt okolia | -20…+40 °C |
| Maximálna teplota v skúšobnom bode tc | 65 °C |
| Nominálna životnosť lampy | 15000 h |
| Počet spínacích cyklov | 100 000 |
| Udržiavanie lumenu na konci podávania | 0,70 |
| Základ (štandardné označenie) | E27 |
| Obsah ortuti | 0,0 mg |
| Bez ortuti | Áno |
| Dizajn / verzia | Frosted |
| Stmievateľné | (s mnohými bežnými stmievačmi, pozri tiež www.ledvance.com/dim) |
| Stmievateľné | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | D |
| Spotreba energie | 8,00 kWh/1000h |
| Druh krytia | IP20 |
| Normy | CE, EAC |
| Fotobiologická bezpečnostná skupina | podľa EN62778 RG0 |