LED žiarovka LEDVANCE Classic E27 A60 6.5W 806lm 2700K tep.biela
230VAC, náhrada za 60W, CRI>80, uhol 300°, E, rozmer 105x60mm
Bez DPH:
2.56 € /ks
Popis
Žiarovka LEDVANCE Classic E27 A60 Filament P 6.5W 827 Clear – AC45207
Vlastnosti produktu:
• profesionálne LED svietidlá pre sieťové napätie
• uhol vyžarovania 300°
• nie je stmievateľná
• typ závitu E27
• životnosť až 15 000 hodín
• lampa vyrobená zo skla
• dobrá kvalita svetla
• index podania farieb Ra: ? 80
• konštantná farebnosť
Výhody produktu:
• svietidlá s inovatívnou technológiou „vlákna“ LED
• dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou alebo halogénovou žiarovkou
• veľmi nízka spotreba energie
• žiadne UV a blízke IR žiarenie vo svetelnom lúči
• okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
Oblasti použitia:
• použitie v domácnosti
• všeobecné osvetlenie
• vonkajšie použitie iba pre vonkajšie svietidlá (minimálne IP65)
• ideálne pre dekoratívne inštalácie
Špecifikácia
| Pätica | E27 |
|---|---|
| Výkon | 6.5 W |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Zodpovedá žiarovke | 60 W |
| Prevedenie | číre |
| Farby svetla | teplá biela |
| Farba svetla | 2700 K |
| Rozsah farieb svetla | 2700 K |
| Stmievateľné | nie |
| Životnosť | 15.000 hod. |
| Počet spínacích cyklov | 100.000 |
| Prevádzkové napätie | 230 V |
| Dĺžka | 105 mm |
| Priemer | 60 mm |
| Trieda energetickej účinnosti | E (A - G) |
| Farebné kódovanie | 827 |
| Index podania farieb CRI | 80 Ra |
| Vyžarovací uhol | 300 ° |
| Max. teplota | +40 °C |
| Min. teplota | -20 °C |
| Hmotnosť | 31 g |