LED žiarovka E27 TORCH-100, 100W, 10600lm, 6400K studená biela
230VAC, 50Hz, náhrada za 600W, CRI>83, uhol 270°, F, 270x160mm
Priemyselná LED žiarovka TORCH-100 E27 / E40 100W 10600lm 6400K studená biela Výhody produktu: • dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou • veľmi nízka spotreba energie • odolné voči vibráciám • okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania • dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek • balenie obsahuje redukciu závitu z E27 na E40
34.75 €
/ks
Bez DPH:
28.25 € /ks
Popis
Priemyselná LED žiarovka TORCH-100 E27 / E40 100W 10600lm 6400K studená biela
Výhody produktu:
• dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou
• veľmi nízka spotreba energie
• odolné voči vibráciám
• okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
• balenie obsahuje redukciu závitu z E27 na E40
Špecifikácia
| Značka | Horoz Electric |
|---|---|
| Závit | E27 / E40 |
| Napätie | 175-250 VAC / 50 Hz |
| Výkon | 100W |
| Svietivosť | 10600 lm |
| Farba svetla | 6400 K - studen3 |
| Uhol svetla | 270° |
| Šírka | 16 cm |
| Výška | 27 cm |
| Materiál | hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zdroja | 25 000 hodín |
| Počet zopnutí | 12 500 x |
| Pracovná teplota | -20° / +45° C |
| Záruka | 24 mesiacov |