LED žiarovka E27, G45, 2W, 5lm, zelená, iluminačná, set 5 kusov
220~240VAC, 7mA, CRI>80, 4xSMD2835, uhol 220°, G, rozmer 86x45mm
LED žiarovka E27 G45 2W 230V zelená iluminačná 5ks FOREVER Light Farebné žiarovky E27 G45 2W sú ideálne pre inštaláciu do LED girland! Živé farby a jednoduchá výmena znamenajú, že osvetlenie môžete vždy prispôsobiť dekorácii prostredia a vytvoriť požadovaný farebný efekt! Žiarovky sú ponúkané v 5 baleniach a široký výber 7 farieb vám umožňuje prispôsobiť si svetlo vašim individuálnym potrebám. 2W žiarovka je dostupná v týchto farbách: biela, žltá, oranžová, ružová, červená, fialová, zelená a modrá.
6.15 €
/ks
Bez DPH:
5.00 € /ks
Popis
LED žiarovka E27 G45 2W 230V zelená iluminačná 5ks FOREVER Light
Farebné žiarovky E27 G45 2W sú ideálne pre inštaláciu do LED girland!
Živé farby a jednoduchá výmena znamenajú, že osvetlenie môžete vždy prispôsobiť dekorácii prostredia a vytvoriť požadovaný farebný efekt!
Žiarovky sú ponúkané v 5 baleniach a široký výber 7 farieb vám umožňuje prispôsobiť si svetlo vašim individuálnym potrebám.
2W žiarovka je dostupná v týchto farbách: biela, žltá, oranžová, ružová, červená, fialová, zelená a modrá.
Špecifikácia
| Certifikát | CE ROHS |
|---|---|
| Čistá hmotnosť | 8,40 g |
| Ekvivalent tradičnej žiarovky | 10 W |
| Hrubá hmotnosť (s balením) | 18,40 g |
| Obsah ortuti | 0 mg |
| Počet diód | 4 ks |
| Počet lúmenov | 5 lm |
| Počet zapnutí/vypnutí | > 15 000 |
| Pracovná teplota | od -20°C do +45°C |
| Pracovné napätie | 220 - 240 V (50 Hz) |
| Priemer | 45 mm |
| Príkon | 2 W |
| Stmievač | nie |
| Súčiniteľ CRI (Ra) | > 80 |
| Súčiniteľ výkonu (PF) | NA |
| Súčiniteľ zachovania svetelného toku (LLMF) | > 70% |
| Trvácnosť | 30 000 hod. |
| Trvanie zahrievania | < 1 s |
| Trvanie zapálenia | < 0,5s |
| Typ diódy | SMD2835 |
| Typ závitu | E27 |
| Uhol svietenia | 220° |
| Výkon | 2 W |
| Výška | 86 mm |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Značka | Forever Light |