LED žiarovka E27, A67, 10W 1200lm 4200K neutrálna biela Filament
230VAC, náhrada 80W, 76mA, CRI>80, uhol 280°, E, rozmer 112x67mm
Bez DPH:
3.15 € /ks
Popis
LED žiarovka Filament E27 A67 10W 1200lm 4200K neutrálna biela
LED žiarovka je najkvalitnejší a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze.
Energetická účinnosť výrobku je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou.
Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky.
Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné a príjemné svetlo.
Žiarovka je vhodná do každej obývačky, kancelárie a dekoratívnych svietidiel.
Výhody:
• vláknové LED žiarovky FILAMENT sú produktom s jedinečnou estetikou
• ich dizajn obsahuje veľké LED vlákna podobné vzhľadu klasických žiaroviek
• žiarovky sa vyznačujú svetlom podobným efektu volfrámových vlákien
• použitá technológia je unikátnou kombináciou mnohých čipov na rovnej alebo zakrivenej ploche pokrytej luminoforom
Špecifikácia
| Napätie | 220-240V / 50-60Hz |
|---|---|
| Závit | E27 |
| Watáž | 10W |
| Svietivosť | 1200 lm |
| Farba svetla | 4200K - neutrálna biela |
| Uhol vyžarovania | 280° |
| Materiál | kov / sklo |
| Priemerná životnosť | 20 000 hodín |
| Počet zopnutí | 10 000 x |
| Šírka | 6,7 cm |
| Výška | 11,2 cm |