LED žiarovka E27, A60, 9W, 720lm, WW-RGB, s diaľkovým ovládačom
230VAC, 3000K, náhrada 60W, CRI>80, uhol 220°, G, 110x60mm
Bez DPH:
6.67 € /ks
Popis
LED žiarovka E27 A60 RGB + biela 9W + RC FOREVER Light
Žiarovka Forever je vhodná do každej obývačky, kancelárie, dekoratívnych svietidiel.
Výrobok neobsahuje škodlivú ortuť.
RGB žiarovka je perfektnou kombináciou obyčajnej žiarovky, od ktorej vyžadujeme každodenné svetlo a RGB žiarovky s plnou farebnou paletou na spoločenské stretnutia, narodeniny a iné špeciálne príležitosti.
RGB žiarovka má diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje diaľkové nastavenie svetla, jeho vypnutie alebo zapnutie bez toho, aby ste museli ísť k vypínaču na stene.
Ďalšie funkcie žiarovky:
• 3000K základné biele svetlo
• 5-stupňová regulácia svetelného výkonu
• vypínač
• 15 preddefinovaných nastavení farieb od žltej po tmavomodrú
• pomaly sa meniace farby, farby sa menia každých pár sekúnd
• blikanie, bláznivé farby
• hladká zmena farby
Žiarovka Forever je najkvalitnejšia a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze.
Energetická účinnosť produktu je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou.
Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky.
Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné, príjemné svetlo.
Špecifikácia
| Certifikát | CE ROHS |
|---|---|
| Ekvivalent tradičnej žiarovky | 60 W |
| Energetická trieda | G |
| Farebná teplota | 3 000 K |
| Hrubá hmotnosť (s balením) | 75 g |
| Intenzita prúdu | 76 mA |
| Obsah ortuti | 0 mg |
| Počet diód | 14 kusov |
| Počet lúmenov | 720 lm |
| Počet zapnutí/vypnutí | > 15 000 |
| Pracovná teplota | od -20°C do +45°C |
| Pracovné napätie | 230V 50 Hz |
| Priemer | 60 mm |
| Stmievač | áno |
| Súčiniteľ CRI (Ra) | > 80 |
| Súčiniteľ výkonu (PF) | 0,5 |
| Súčiniteľ zachovania svetelného toku (LLMF) | > 70% |
| Trvácnosť | 30 000 hodín |
| Trvanie zahrievania | < 1 s |
| Trvanie zapálenia | < 0,5s |
| Typ diódy | 5050 & 2835 |
| Typ závitu | E27 |
| Uhol svietenia | 220° |
| Výkon | 9 W |
| Výška | 110 mm |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Značka | Forever Light |