LED žiarovka OSRAM Parathom E14 P60 6.5W 806lm 2700K stmievateľ.
230VAC, náhrada za 60W, CRI>80, uhol 320°, E, rozmer 78x45mm
LED žiarovka OSRAM Parathom P60 6.5W E14 2700K stmievateľná Výhody produktu: • dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou • veľmi nízka spotreba energie • odolné voči vibráciám • svietidlá s inovatívnou technológiou „vlákna“ LED • okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania • dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
9.79 €
/ks
Bez DPH:
7.96 € /ks
Popis
LED žiarovka OSRAM Parathom P60 6.5W E14 2700K stmievateľná
Výhody produktu:
• dizajn, rozmery, svetelný tok porovnateľný so žiarovkou
• veľmi nízka spotreba energie
• odolné voči vibráciám
• svietidlá s inovatívnou technológiou „vlákna“ LED
• okamžité 100% svetlo, žiadna doba zahrievania
• dá sa jednoducho namontovať namiesto bežných žiaroviek
Špecifikácia
| Nominálny výkon | 6,5W |
|---|---|
| Menovité napätie | 220…240 V |
| Nárokovaný ekv. výkon klasickej lampy | 60W |
| Nominálny prúd | 38 mA |
| Typ prúdu | AC |
| Nábehový prúd | 0,02 A |
| Pracovná frekvencia | 50…60 Hz |
| Sieťová frekvencia | 50…60 Hz |
| Max. lampa č. pri prerušení okruhu. | 10 A (B) 85 |
| Max. lampa č. pri prerušení okruhu. | 16 A (B) 130 |
| Účiník | > 0,50 |
| Svetelný tok | 806 lm |
| Svetelný výkon | 124 lm/W |
| Lumen main.fact.na konci nominálnej životnosti | 0,70 |
| Farba svetla | teplá biela |
| Teplota farby | 2700 K |
| Index podania farieb Ra | 80 |
| Farba svetla | 827 |
| Štandardná odchýlka zhody farieb | 6 sdcm |
| Hodnotenie LLMF pri 6 000 h | 0,80 |
| Metrika blikania (Pst LM) | 1.0 |
| Metrika efektu stroboskopu (SVM) | 0,4 |
| Vyžarovací uhol | 320° |
| Čas zahrievania (60 %) | ‹ 0,50 s |
| Čas spustenia | < 0,5 s |
| Menovitý uhol lúča (polovičná špičková hodnota) | 320 ° |
| Celková dĺžka | 78,00 mm |
| Priemer | 45,00 mm |
| Maximálny priemer | 45 mm |
| Hmotnosť produktu | 13,00 g |
| Rozsah teplôt okolia | -20…+40 °C |
| Maximálna teplota v skúšobnom bode tc | 75 °C |
| Nominálna životnosť lampy | 15000 h |
| Počet spínacích cyklov | 100 000 |
| Udržiavanie lumenu na konci podávania | 0,70 |
| Základ (štandardné označenie) | E14 |
| Obsah ortuti | 0,0 mg |
| Bez ortuti | Áno |
| Dizajn / verzia | Frosted |
| Stmievateľné | (s mnohými bežnými stmievačmi, pozri tiež www.ledvance.com/dim) |
| Stmievateľné | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Spotreba energie | 7,00 kWh/1000h |
| Druh krytia | IP20 |
| Normy | CE, EAC |
| Fotobiologická bezpečnostná skupina | podľa EN62778 RG0 |