LED žiarovka E14, G45, 5W, 430lm, 6000K studená biela, keramická
230VAC, náhrada 35W, CRI>80, uhol 210°, F, rozmer 60x45mm
• LED žiarovka so studenou farbou svetla • úsporná náhrada za klasickú žiarovku • svietivosť porovnateľná s klasickou 40W žiarovkou • široký vyžarovací uhol 210° • vďaka malej banke je vhodná do uzatvorených stropných alebo nástenných svietidiel • keramický chladič zabezpečuje vyšší odvod tepla
SKU: 540
5.78 €
/ks
Bez DPH:
4.70 € /ks
Popis
• LED žiarovka so studenou farbou svetla
• úsporná náhrada za klasickú žiarovku
• svietivosť porovnateľná s klasickou 40W žiarovkou
• široký vyžarovací uhol 210°
• vďaka malej banke je vhodná do uzatvorených stropných alebo nástenných svietidiel
• keramický chladič zabezpečuje vyšší odvod tepla
Špecifikácia
| CRI | >80 |
|---|---|
| Energetická účinnosť | 101 lm/W |
| Farba svetla | 6000K - studená biela |
| Napätie | 230V AC |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25000 |
| Príkon | 5W |
| Pätica | E14 |
| Rozmer | 45mm x 60mm |
| Stmievateľné | NIE |
| Svietivosť na 1kus(v lumenoch) | 430lm |
| Vyžarovací uhol | 210° |