DL2-150-12-U napájací zdroj na DIN lištu, 12V, 135.6W, 11.30A
vstup 85~264VAC, výstup 12VDC, 0~11.3A, 135.6W, 90x58x105mm
Impulzný napájací zdroj GLP na DIN lištu s vysokou účinnosťou a malými rozmermi DL2-150-12-U • Univerzálny AC vstup / Plný rozsah: 85 – 264 V AC a 120 – 370 V DC • Vysoká dielektrická pevnosť: IN/OUT až 4000VAC • Ochrany: Nadprúd / Skrat / Prepätie • Široký rozsah prevádzkovej teploty okolia: -40°C ÷ +70°C • Kategória prepätia OVC III (navrhnutá tak, aby spĺňala EN61558-1) • Nízka spotreba energie bez zaťaženia • Dizajn triedy izolácie II • Navrhnuté pre inštaláciu na TS35x7,5/TS35x15 DIN lištu
SKU: 6352
EAN: 5902135153505
Značka: GLP
Brand logo Brand logo
Bez DPH:
Dostupnosť: 1 ks na sklade
Popis
Impulzný napájací zdroj GLP na DIN lištu s vysokou účinnosťou a malými rozmermi DL2-150-12-U
• Univerzálny AC vstup / Plný rozsah: 85 – 264 V AC a 120 – 370 V DC
• Vysoká dielektrická pevnosť: IN/OUT až 4000VAC
• Ochrany: Nadprúd / Skrat / Prepätie
• Široký rozsah prevádzkovej teploty okolia: -40°C ÷ +70°C
• Kategória prepätia OVC III (navrhnutá tak, aby spĺňala EN61558-1)
• Nízka spotreba energie bez zaťaženia
• Dizajn triedy izolácie II
• Navrhnuté pre inštaláciu na TS35x7,5/TS35x15 DIN lištu
Špecifikácia
Vstupné napätie 85-264V AC
Výstupné napätie 12V DC
Maximálny výstupný prúd 11.30 A
Maximálny výstupný výkon 135.6 W
Stupeň krytia IP 20
Trieda izolácie class II
Ochrana proti skratu, prepätiu, preťaženiu
Účinnosť zdroja 89%
Certifikácia a normy EN62368-1, EN55032, EN55035, EN 61000-3-3; EN 61000-3-2
Pracovná teplota -40 až +70 °C
Montáž DIN lišta / rozvádzač
Pripojenie pomocou konektorov
Záruka 24 mesiacov
Rozmery D × Š × V 58 × 105 × 90 mm