LED žiarovka GU10, 6.5W, 450lm, 3000K teplá biela, stmievateľná
230 VAC, náhrada 37W, CRI>80, uhol 110°, G, IP20, rozmer 55x50mm
LED žiarovka GU10 6.5W 230V 3000K 450lm V-TAC SKU21198 Žiarovky série PRO, čo je odvodené od slova Professional, sa vyznačujú použitíl LED technológie od značky Samsung, ktorá patrí medzi tú najkvalitnejšiu aká je na trhu dostupná. Žiarovky s touto technológiou sú efektívnejšie a majú dlhšiu životnosť oproti bežným LED žiarovkám. Žiarovky typu GU10 sa najčastejšie používajú v bodovom osvetlení. Vyrábajú sa v prevedení z úzkym lúčom (38°) svetla a aj so širokým (110°). Tento konkrétny model má aj tú výhodu že sa dá stmievať. Životnosť žiarovky sa udáva až na 30 000 hodín, čo je podstatne viac ako je životnosť... Viac
Popis
LED žiarovka GU10 6.5W 230V 3000K 450lm V-TAC SKU21198
Žiarovky série PRO, čo je odvodené od slova Professional, sa vyznačujú použitíl LED technológie od značky Samsung, ktorá patrí medzi tú najkvalitnejšiu aká je na trhu dostupná.
Žiarovky s touto technológiou sú efektívnejšie a majú dlhšiu životnosť oproti bežným LED žiarovkám.
Žiarovky typu GU10 sa najčastejšie používajú v bodovom osvetlení.
Vyrábajú sa v prevedení z úzkym lúčom (38°) svetla a aj so širokým (110°).
Tento konkrétny model má aj tú výhodu že sa dá stmievať.
Životnosť žiarovky sa udáva až na 30 000 hodín, čo je podstatne viac ako je životnosť iných žiaroviek.
• Použitie LED čipov Samsung
• Životnosť až 30 000 hodín
• Napájanie 240V
• Pätica GU10
• Stmievateľná
Špecifikácia
| EAN | 3800157631631 |
|---|---|
| Kód produktu | SKU21198 |
| Pätica | GU10 |
| Výkon | 6.5 W |
| Farba svetla | 3000 K - teplá biela |
| Svetelný tok | 450 lm |
| Svetelná účinnosť | 69 lm/W |
| Vstupné napätie | 230 V AC |
| Typ diód | SAMSUNG |
| Trvanlivosť | 30 000 h |
| Chromatičnosť | Ra > 80 |
| Stmievanie | áno |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 55 mm |
| Záruka | 5 rokov |