LED žiarovka E27, A65, 18W, 1921lm, 2700K teplá biela
230VAC, náhrada 121W, CRI>80, 10SMD2835, uhol 300°, G, 142x65mm
LED žiarovka E27 A65 18W 230V 2700K 1921lm EMOS ZL4613 Žiarovka EMOS je najkvalitnejšia a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze. Energetická účinnosť produktu je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou. Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky. Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné, príjemné svetlo. Žiarovka EMOS je vhodná do každej obývačky, kancelárie, dekoratívnych svietidiel. Výrobok neobsahuje škodlivú ortuť.
SKU: 2035
EAN: 8592920029213
Popis
LED žiarovka E27 A65 18W 230V 2700K 1921lm EMOS ZL4613
Žiarovka EMOS je najkvalitnejšia a najlepší spôsob, ako ušetriť peniaze.
Energetická účinnosť produktu je až 90% v porovnaní s tradičnou žiarovkou.
Zabudnete na výmenu žiaroviek – dlhšia životnosť, vysoká pevnosť a kvalita, vyššia životnosť ako u klasickej žiarovky.
Vďaka najnovším technologickým riešeniam si môžeme užívať stabilné, príjemné svetlo.
Žiarovka EMOS je vhodná do každej obývačky, kancelárie, dekoratívnych svietidiel.
Výrobok neobsahuje škodlivú ortuť.
Špecifikácia
| Certifikát | CE RoHS |
|---|---|
| Čistá hmotnosť | 185 g |
| Ekvivalent tradičnej žiarovky | 121 W |
| Energetická trieda | G |
| Farba | teplá biela |
| Farebná teplota | 2 700 K |
| Hrubá hmotnosť (s balením) | 195 g |
| Obsah ortuti | 0 mg |
| Počet diód | 10 kusov |
| Počet lúmenov | 1921 lm |
| Počet zapnutí/vypnutí | > 15 000 |
| Pracovná teplota | od -20°C do +45°C |
| Pracovné napätie | 230 V |
| Príkon | 18 W |
| Stmievač | nie |
| Súčiniteľ CRI (Ra) | > 80 |
| Súčiniteľ zachovania svetelného toku (LLMF) | > 70% |
| Trvácnosť | 30 000 hodín |
| Trvanie zahrievania | < 1 s |
| Trvanie zapálenia | < 0,5s |
| Typ diódy | SMD2835 |
| Typ závitu | E27 |
| Uhol svietenia | 300° |
| Výška | 142 mm |
| Priemer | 65 mm |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Značka | EMOS |