LED reflektor LEDVANCE s PIR čidlom, 50W, NW, 4000K, čierny
230VAC, 6000lm, IP65, CRI>80, uhol 100°, rozmery 225x219x59mm
Bez DPH:
32.45 € /ks
Dostupnosť: K dodaniu zvyčajne do 5 dní
Popis
LED reflektor LEDVANCE FL PFM 50 W 4000 K SYM 100 S BK – AC22974
Vlastnosti:
• Svetlé, robustné a odolné
• Požadujte optimalizované osvetlenie vďaka flexibilnému a programovateľnému senzoru
• Jednoduché nastavenie dosahu snímača, detekcia denného svetla a čas držania
• Premostenie vždy zapnuté, aktivované pomocou špeciálneho vzoru spínania siete
• Bezpečné a veľmi rovnomerné osvetlenie vďaka difúzoru z matného a tvrdeného skla
• Žiadny horný pomer svetelného výkonu (ULOR 0 %) pri montáži s 0° sklonom
• Úspora energie až 90 % v porovnaní s halogénovými žiarovkami
• 5 ročná záruka
Oblasti použitia:
• Náhrada svetlometov za halogénové žiarovky
• Vonkajšie použitie (IP65)
• Verejné priestory
• Fasády budov
• Stavebné plochy
• Záhrady, balkóny a iné vonkajšie plochy
Špecifikácia
| Výrobca | Ledvance |
|---|---|
| Kód | AC22974 |
| Typ svietidla | LED svetlomety |
| Farebná teplota | 4000K |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Farba telesa | čierna |
| Výkon | 50W |
| Mechanická odolnosť voči úderom | IK05 |
| Vlastnosti svetelných zdrojov | vstavaný detektor pohybu |
| Farba | biela neutrálna |
| Materiál krytu | hliník |
| Menovité napätie | 220/240V AC |
| Vonkajšie rozmery | 225x219x59mm |
| Rozsah detekcie | 2...12m |
| Pracovná teplota | -20...45°C |
| Min. index podania farieb | 80 |
| Výška montáže | 1.8...2.5m |
| Uhol svietenia | 100° |
| Životnosť | 70000h |
| Svietivosť | 6000lm |