LED reflektor SLIM 30W, Samsung SMD, CW, 6400K, čierny
2400lm, IP65, CRI>80, uhol 100°, 230VAC, F, rozmery 178x152x28mm
Popis
Výnimočne efektívna rada reflektorov PRO Slimline od V-TAC.
Celá rada reflektorov s označením PRO sa môže píšiť tými najkvalitnejšími LED čipmi ktoré momentálne na trhu existujú.
O tento úspech sa postarala spolupráca značky V-TAC s technologickým gigantom Samsung, ktorý im dodáva túto LED technológiu.
Séria PRO Slimline sa vyznačuje elegantne tenkým vzľadom, ktorý narozdiel od predošlích verzií, pôsobý nenápadne a štýlovo.
Telo reflektoru je vyrobené z pevného hliníka s krytím až IP65 – to znamená že počasie nemá absolútne žiadny vpliv na životnosť reflektora (je vode aj prachu odolný).
• Mimoriadna efektívnosť až 120lm/W
• Krytie IP65
• Odolná hliníková konštrukcia
• Životnosť až 30 000 hodín
• Napájanie bez potreby transformátora na 230V
• Tenký vzhľad
Špecifikácia
| Značka | V-TAC |
|---|---|
| Kód | SKU402 |
| Krytie | IP65 |
| Uhol svietenia | 100° |
| Stmievanie | NIE |
| Farba svetla | studená biela 6400K |
| Počet zapnutí/vypnutí | >15 000 |
| Vstup | AC 220-240V 50Hz |
| Výkon | 30 W |
| Svetelný tok | 2400 lm |
| Ekvivalent | 150 W |
| Farba tela | čierna |
| Materiál | hliník |
| Index podania farieb CRI | Ra>80 |
| Životnosť | 30 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +45°C |
| Rozmery | 152 x 178 mm |