LED reflektor PROXIM II, 50W, neutrálna biela, 4500K, IP66
175~265VAC, 4000lm, za 220W, uhol 120°, 72xSMD2835, 206x160x35mm
LED reflektor PROXIM II 50W 4500K IP66 Forever Light Bezpečnosť: tvrdené sklo, pevný chladič na ochranu LED pred prehriatím, puzdro vyrobené z vysoko kvalitného hliníka. Použitie: Záhrady, garáže, parkoviská, chodníky, dvory, ihriská, futbalové ihriská osvetlenie budov, stromy, umelecké inštalácie. Úspora: až 90 % energie a nižšie účty používateľov nového svetlometu Proxim II. Neplytvajte energiou a kúpte si ho hneď teraz!
Popis
LED reflektor PROXIM II 50W 4500K IP66 Forever Light
Bezpečnosť:
tvrdené sklo, pevný chladič na ochranu LED pred prehriatím, puzdro vyrobené z vysoko kvalitného hliníka.
Použitie:
Záhrady, garáže, parkoviská, chodníky, dvory, ihriská, futbalové ihriská osvetlenie budov, stromy, umelecké inštalácie.
Úspora:
až 90 % energie a nižšie účty používateľov nového svetlometu Proxim II. Neplytvajte energiou a kúpte si ho hneď teraz!
Špecifikácia
| Čistá hmotnosť | 0,51 kg |
|---|---|
| Ekvivalent tradičnej žiarovky | 220 W |
| Energetická trieda | G |
| Farebná teplota | 4 500 K |
| Frekvenčný rozsah | 175-265V, 50-60Hz |
| Hrubá hmotnosť (s balením) | 0,55 kg |
| Intenzita prúdu | 250 mA |
| Rozmery skupinového kartónu | 37*22*45 cm |
| Hmotnosť skupinového kartónu | 13,2 kg |
| Materiál | hliník+sklo |
| Obsah ortuti | 0 mg |
| Počet diód | 72 ks |
| Počet lúmenov | 4 000 lm |
| Počet zapnutí/vypnutí | > 15 000 |
| Pracovná teplota | od -25°C do +60°C |
| Rozmery (mm) dĺžka x šírka x výška | 206*160*35mm |
| Rozmery balenia – hĺbka | 40 mm |
| Rozmery balenia – šírka | 215 mm |
| Rozmery balenia – výška | 175 mm |
| Skupinové balenie | 20 ks |
| Stmievač | nie |
| Stupeň ochrany (IP) | IP66 |
| Súčiniteľ výkonu (PF) | >0.9 |
| Súčiniteľ zachovania svetelného toku (LLMF) | 85% |
| Trvácnosť | 30 000 hod. |
| Trvanie zahrievania | < 1 s |
| Trvanie zapálenia | < 0,5s |
| Typ diódy | 2835 |
| Uhol svietenia | 120° |
| Výkon | 50 W |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Značka | Forever Light |