LED reflektor LEDVANCE, 50W, 5500lm, 3000K teplá biela, IP65
100~277VAC, 50Hz, 110lm/W, CRI>80, uhol 100°, IK07, 218x206x46mm
LED reflektor LEDVANCE FL PFM 50 W 3000 K SYM 100 BK – AC22947 Vlastnosti: • Svetlé, robustné a odolné • Bezpečné a veľmi rovnomerné osvetlenie vďaka difúzoru z matného a tvrdeného skla • Žiadny horný pomer svetelného výkonu (ULOR 0 %) pri montáži s 0° sklonom • Úspora energie až 90 % v porovnaní s halogénovými žiarovkami • 5 ročná záruka Oblasti použitia: • Náhrada svetlometov za halogénové žiarovky • Vonkajšie použitie (IP65) • Verejné priestory • Fasády budov • Stavebné plochy • Záhrady, balkóny a iné vonkajšie plochy
45.82 €
/ks
Bez DPH:
37.25 € /ks
Dostupnosť: K dodaniu zvyčajne do 5 dní
Popis
LED reflektor LEDVANCE FL PFM 50 W 3000 K SYM 100 BK – AC22947
Vlastnosti:
• Svetlé, robustné a odolné
• Bezpečné a veľmi rovnomerné osvetlenie vďaka difúzoru z matného a tvrdeného skla
• Žiadny horný pomer svetelného výkonu (ULOR 0 %) pri montáži s 0° sklonom
• Úspora energie až 90 % v porovnaní s halogénovými žiarovkami
• 5 ročná záruka
Oblasti použitia:
• Náhrada svetlometov za halogénové žiarovky
• Vonkajšie použitie (IP65)
• Verejné priestory
• Fasády budov
• Stavebné plochy
• Záhrady, balkóny a iné vonkajšie plochy
Špecifikácia
| Výrobca | Ledvance |
|---|---|
| Kód | AC22947 |
| Typ svietidla | LED svetlomety |
| Farebná teplota | 3000K |
| Stupeň ochrany | IP65 |
| Farba telesa | čierna |
| Výkon | 50W |
| Mechanická odolnosť voči úderom | IK07 |
| Farba svetla | teplá bilea |
| Materiál krytu | hliník |
| Menovité napätie | 220/240V AC |
| Vonkajšie rozmery | 218x206x46mm |
| Pracovná teplota | -30...50°C |
| Min. index podania farieb | 80 |
| Výška montáže | 1.8...2.5m |
| Uhol svietenia | 100° |
| Životnosť | 70000h |
| Svietivosť | 6000lm |