LED pás RGB, 24V, 7.2W/m, 30SMD5050/m, IP20
5050 smd, 30leds/m, 5m/reel, delenie 16cm, cena za 1 meter
Farebný LED pás RGB (červená, zelená, modrá). Pomocou ovládača (ktorý treba dokúpiť) je možné meniť intenzitu jasu a vytvárať rôzne farebné efekty. LED pás je vhodný najmä na dekoračné účely ako je podsvietenie sadrokartónových podhľadov, regálov, políc, skriniek. • LED pás 30LED/1meter • delitelnosť po 16cm • nutné chladenie ALU profilom
SKU: 6131
EAN: 5902135157046
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
Farebný LED pás RGB (červená, zelená, modrá).
Pomocou ovládača (ktorý treba dokúpiť) je možné meniť intenzitu jasu a vytvárať rôzne farebné efekty.
LED pás je vhodný najmä na dekoračné účely ako je podsvietenie sadrokartónových podhľadov, regálov, políc, skriniek.
• LED pás 30LED/1meter
• delitelnosť po 16cm
• nutné chladenie ALU profilom
Špecifikácia
| Farba svetla | RGB |
|---|---|
| Jednotlivé vlnové dĺžky | červená (625nm) + zelená (525nm) + modrá (465nm) |
| Krytie | IP20 |
| Napätie | 24V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 |
| Príkon | 7,2W / m |
| Rozmer | 10mm x 2mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 7,2kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Typ LED čipu | SMD 5050 |
| Vyžarovací uhol | 120° |