LED pás RGB, 24V, 15W/m, COB 840 LED/m, IP20
620+520+460nm, uhol 120°, rozmer 10x1.2x5000mm, cena za 1 meter
Dokonale súvislá línia svetla vďaka veľkému počtu LED diód (840LED/m). Ideálny LED pás do nízkych ALU profilov kde je potrebné docieliť súvislú líniu svetla. Najčastejšie sa používa na doplnkové-dekoračné účely. Napríklad osvetlenie nábytku, hrán stolov, regálov, políc atď…… Vhodný aj na stmievanie. • LED pás PROFI LED/1meter • delitelnosť po 5cm • nutné chladenie ALU profilom
SKU: 5950
14.24 €
/m
Bez DPH:
11.58 € /m
Dostupnosť: 11.6 m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
Dokonale súvislá línia svetla vďaka veľkému počtu LED diód (840LED/m).
Ideálny LED pás do nízkych ALU profilov kde je potrebné docieliť súvislú líniu svetla.
Najčastejšie sa používa na doplnkové-dekoračné účely.
Napríklad osvetlenie nábytku, hrán stolov, regálov, políc atď……
Vhodný aj na stmievanie.
• LED pás PROFI LED/1meter
• delitelnosť po 5cm
• nutné chladenie ALU profilom
Špecifikácia
| Farba svetla | RGB |
|---|---|
| Krytie | IP20 |
| Napätie | 24VDC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 hodin |
| Príkon | 15W / m |
| Rozmer | 10mm x 1.2mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 15kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Typ LED čipu | SMD COB |
| Vlnová dĺžka | 620+520+460nm |
| Vyžarovací uhol | 120° |