LED pás RGB, 12V, 14.4W/m, 60SMD5050/m, IP54
DC12V, uhol 120°, biely podklad, rozmer 10x2.5mm, cena za 1meter
Farebný LED pás RGB (červená, zelená, modrá). Pomocou ovládača (ktorý treba dokúpiť) je možné meniť intenzitu jasu a vytvárať rôzne farebné efekty. LED pás je vhodný najmä na dekoračné účely ako je podsvietenie sadrokartónových podhľadov, regálov, políc, skriniek atď. Vhodný aj na stmievanie. Pásik je v prevedení IP64 – vhodný aj do vlhkého alebo prašného prostredia, prípadne do vonkajšieho, kde nedochádza k trvalému kontaktu s vodou. • LED pás 60LED/1meter • delitelnosť po 5cm • nutné chladenie ALU profilom
SKU: 4337
EAN: 8586018610711
6.36 €
/m
Bez DPH:
5.17 € /m
Dostupnosť: 12 m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
Farebný LED pás RGB (červená, zelená, modrá).
Pomocou ovládača (ktorý treba dokúpiť) je možné meniť intenzitu jasu a vytvárať rôzne farebné efekty.
LED pás je vhodný najmä na dekoračné účely ako je podsvietenie sadrokartónových podhľadov, regálov, políc, skriniek atď.
Vhodný aj na stmievanie.
Pásik je v prevedení IP64 – vhodný aj do vlhkého alebo prašného prostredia, prípadne do vonkajšieho, kde nedochádza k trvalému kontaktu s vodou.
• LED pás 60LED/1meter
• delitelnosť po 5cm
• nutné chladenie ALU profilom
Špecifikácia
| Farba svetla | RGB |
|---|---|
| Jednotlivé vlnové dĺžky | červená (623nm) + zelená (526nm) + modrá (465nm) |
| Krytie | IP64 - zaliaty |
| Napätie | 12V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 |
| Príkon | 14,4W / m |
| Rozmer | 10mm x 2mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 14,4kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Typ LED čipu | SMD 5050 EPISTAR |
| Vyžarovací uhol | 120° |