LED pás modrý, 12V, 4.8W/m, 60SMD3528/m, IP44 – NANO ochrana
240lm/m, 460nm, uhol 120°, biely podklad, cena za 1 meter
LED pás dekoračnej intenzity osvetlenia. Modrá farba svetla. Používa sa na doplnkové-dekoračné účely. Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc. Vhodný aj na stmievanie. • LED pásI 60LED/1meter • vlnová dĺžka 460nm • delitelnosť po 5cm • nutné chladenie ALU profilom
SKU: 1244
5.94 €
/m
Bez DPH:
4.83 € /m
Dostupnosť: 15.95 m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
LED pás dekoračnej intenzity osvetlenia.
Modrá farba svetla.
Používa sa na doplnkové-dekoračné účely.
Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc.
Vhodný aj na stmievanie.
• LED pásI 60LED/1meter
• vlnová dĺžka 460nm
• delitelnosť po 5cm
• nutné chladenie ALU profilom
Špecifikácia
| Farba svetla | modrá - 460nm |
|---|---|
| Krytie | IP44 - lakovaný (NANO ochrana) |
| Napätie | 12V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 hodin |
| Príkon | 4,8W / m |
| Rozmer | 8mm x 2.5mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 4,8kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Typ LED čipu | SMD 3528 EPISTAR |
| Vyžarovací uhol | 120° |