LED pás modrý, 12V, 10W/m, COB 480 LED/m, IP20
465~470nm, delenie po 2.5cm, uhol 120°, cena za 1 meter
LED pás dekoračnej intenzity osvetlenia. Modrá farba svetla. Dokonale súvislá línia svetla vďaka veľkému počtu LED diód (480LED/m). Ideálny LED pás do nízkych ALU profilov kde je potrebné docieliť súvislú líniu svetla. Používa sa na doplnkové-dekoračné účely. Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc. Vhodný aj na stmievanie. • LED pás 480LED/1meter • vlnová dĺžka 465~470nm • delitelnosť po 2.5cm • nutné chladenie ALU profilom
SKU: 7072
EAN: 8586018617963
8.61 €
/m
Bez DPH:
7.00 € /m
Dostupnosť: 4.5 m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
LED pás dekoračnej intenzity osvetlenia.
Modrá farba svetla.
Dokonale súvislá línia svetla vďaka veľkému počtu LED diód (480LED/m).
Ideálny LED pás do nízkych ALU profilov kde je potrebné docieliť súvislú líniu svetla.
Používa sa na doplnkové-dekoračné účely.
Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc.
Vhodný aj na stmievanie.
• LED pás 480LED/1meter
• vlnová dĺžka 465~470nm
• delitelnosť po 2.5cm
• nutné chladenie ALU profilom
Špecifikácia
| Farba svetla | modrá - 465~470nm |
|---|---|
| Krytie | IP20 |
| Napätie | 12V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50000 hodin |
| Príkon | 10W / m |
| Rozmer | 8mm x 1.8mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 10kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Typ LED čipu | COB |
| Vyžarovací uhol | 120° |