LED pás MIX CW/WW, 24V, 9.6W/m, 120SMD2216/m, IP20
3000/6500K, 720lm/m, CRI>90, uhol 120°, biely podklad, 8x1.5mm
LED pás s nastaviteľnou farbou svetla v rozpätí od 3000K až do 6500K. Najčastejšie sa používa na dekoračné účely. Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc, kuchynských liniek, akvárií. Zmena farby svetla a stmievanie sa riadi pomocou ovládačov (stmievačov) pre CCT pásy. • LED pás PROFI 120LED/1meter • CRI >90 • delitelnosť po 10cm • nutné chladenie ALU profilom • záruka 5 rokov
SKU: 3322
8.82 €
/m
Bez DPH:
7.17 € /m
Dostupnosť: 3.5 m na sklade
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
LED pás s nastaviteľnou farbou svetla v rozpätí od 3000K až do 6500K.
Najčastejšie sa používa na dekoračné účely.
Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc, kuchynských liniek, akvárií.
Zmena farby svetla a stmievanie sa riadi pomocou ovládačov (stmievačov) pre CCT pásy.
• LED pás PROFI 120LED/1meter
• CRI >90
• delitelnosť po 10cm
• nutné chladenie ALU profilom
• záruka 5 rokov
Špecifikácia
| CRI | 90 |
|---|---|
| Farba svetla | od 3000K po 6500K studená biela / naturál biela / teplá biela |
| Krytie | IP20 |
| Napätie | 24V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 |
| Príkon | 9,6W |
| Rozmer | 8mm x 1.5mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 9,6kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Svietivosť na 1meter (v lumenoch) | 720lm |
| Typ LED čipu | SMD 2216 REFOND |
| Vyžarovací uhol | 120° |