LED pás MIX CW/WW, 24V, 19.2W/m, 240SMD2216/m, IP20
3000/6500K, 1500lm/m, CRI>90, uhol 120°, biely, cena za 1 meter
LED pás s nastaviteľnou farbou svetla v rozpätí od 3000K až do 6500K. Výkonnejší model oproti verzií 9,6W/m. Okrem použitia na dekoračné účely sa vďaka väčšej svietivosti dá v niektorých prípadoch použiť aj ako pracovné osvetlenie. Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc, kuchynských liniek, akvárií. Zmena farby svetla a stmievanie sa riadi pomocou ovládačov (stmievačov) pre CCT pásy. • LED pás PROFI 240LED/1meter • CRI >90 • delitelnosť po 5cm • nutné chladenie ALU profilom • záruka 5 rokov
SKU: 7168
Kalkulačka vhodného napájacieho zdroja
Popis
LED pás s nastaviteľnou farbou svetla v rozpätí od 3000K až do 6500K.
Výkonnejší model oproti verzií 9,6W/m.
Okrem použitia na dekoračné účely sa vďaka väčšej svietivosti dá v niektorých prípadoch použiť aj ako pracovné osvetlenie.
Napríklad podsvietenie sadrokartónových stropov, osvetlenie nábytku, regálov, políc, kuchynských liniek, akvárií.
Zmena farby svetla a stmievanie sa riadi pomocou ovládačov (stmievačov) pre CCT pásy.
• LED pás PROFI 240LED/1meter
• CRI >90
• delitelnosť po 5cm
• nutné chladenie ALU profilom
• záruka 5 rokov
Špecifikácia
| CRI | 90 |
|---|---|
| Farba svetla | od 3000K po 6500K studená biela / naturál biela / teplá biela |
| Krytie | IP20 |
| Napätie | 24V DC |
| Pracovná teplota | -25°C/+60°C |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40000 |
| Príkon | 19,2W |
| Rozmer | 10mm x 1.5mm x 5000mm |
| Spotreba energie | 19,2kW/1000hod. |
| Stmievateľné | ÁNO |
| Svietivosť na 1meter(v lumenoch) | 1500lm |
| Typ LED čipu | SMD 2216 REFOND |
| Vyžarovací uhol | 120° |