LED svietidlo/kruh, 6W, studená biela, prisadené, biele
185~265VAC, 6400K, 380lm, CRI>80, uhol 120°, IP20, rozm.120x31mm
Prisadený LED panel kruh 6W 6400K studená biela 380lm v bielej farbe LED panel podhľadový charakterizuje pekný dizajn a funkčné prevedenie. Produkt ponúkame za výhodnú cenu a naviac je súčasťou svietidla aj vhodný svetelný zdroj od výrobcu. Svietidlo je vyrobené v prevedení biela. Získate tak zaujímavý doplnok do svojho domova.
8.22 €
/ks
Bez DPH:
6.68 € /ks
Dostupnosť: Predaj tohto produktu bol ukončený
Popis
Prisadený LED panel kruh 6W 6400K studená biela 380lm v bielej farbe
LED panel podhľadový charakterizuje pekný dizajn a funkčné prevedenie.
Produkt ponúkame za výhodnú cenu a naviac je súčasťou svietidla aj vhodný svetelný zdroj od výrobcu.
Svietidlo je vyrobené v prevedení biela.
Získate tak zaujímavý doplnok do svojho domova.
Špecifikácia
| Spotreba | 6W |
|---|---|
| Svetelný tok | 380lm |
| Rozmer | priemer 120 x 31 mm |
| Chromatičnosť (farba svetla) | 6400K - studená biela |
| Uhol svetla | 120° |
| Napätie | AC185 - 265V |
| Životnosť | 30 000 hod. |
| Spínací cyklus | 30 000 x |
| Hmotnosť netto (g) | 232 |
| Krytie | IP20 |
| Materiál | AL-biela |
| Typ difúzora | opal |
| Možnosť stmievania | nie |
| LED sú vymeniteľné | nie |