LED svietiaca reťaz, 120ks, farebná, Interiér/Exteriér IP44
230VAC, svetelná časť 9m, prívod 3m, vzdial.7.5cm, VG120/F
Vianočná reťaz 120 kusov LED farebných svetiel vonkajšia aj vnútorná 9 metrov • na vonkajšie a vnútorné použitie • 120 ks farebných LED diód • svetelná časť o dĺžke 9 metrov • prívodná časť o dĺžke 3 metre • vzdialenosť medzi LEDkami 7.5 cm • farba vodiča tmavo zelená
SKU: 735
EAN: 8711295004070
19.48 €
/ks
Bez DPH:
15.84 € /ks
Dostupnosť: Predaj tohto produktu bol ukončený
Popis
Vianočná reťaz 120 kusov LED farebných svetiel vonkajšia aj vnútorná 9 metrov
• na vonkajšie a vnútorné použitie
• 120 ks farebných LED diód
• svetelná časť o dĺžke 9 metrov
• prívodná časť o dĺžke 3 metre
• vzdialenosť medzi LEDkami 7.5 cm
• farba vodiča tmavo zelená
Špecifikácia
| Napätie | 230V AC 50Hz |
|---|---|
| Počet LED | 120 kusov |
| Farba svetla | farebné |
| Funkcia | svieti |
| Svetelná časť | 9m |
| Prívodná časť | 3m |
| Rozostup | 7.5cm |
| Použitie | vonkajšie aj vnútorné |
| Krytie | IP44 |
| Farba vodiča | tmavo zelená |
| Záruka | 24 mesiacov |