Našim hlavným predmetom činnosti je distribúcia LED žiaroviek, LED pásov a ostatných komponentov súvisiacich s LED osvetlením.

LED svietidlá majú jednoznačne najlepšie ekonomické a hlavne ekologické aspekty svietenia oproti klasickým, ale i úsporným žiarovkám. Preto je našim hlavným cieľom sprístupniť využitie LED zdrojov svetla všetkým spotrebiteľom kvalitou a najmä dostupnou cenou za tieto produkty. Tým dokážu šetriť výdaje za energiu, ktorá tvorí podľa štatistík viac ako 35% výdajov našich domácností.

Jednou z možností ako si ušetriť financie a využiť ich napríklad pre svoje ďalšie potreby, je práve LED technológia svietenia bez využívania nebezpečných látok ako je napríklad ortuť v úsporných žiarovkách a žiarivkách, ktorých likvidáciu platíme my všetci, bez toho aby sme si to uvedomovali.

Ponúkame širokú škálu výrobkov najvyššej kvality za rozumnú cenu s minimálnou zárukou dva roky. V našom sortimente však nájdete aj produkty so zvýšenou zárukou a to na tri až päť rokov (napríklad HighBay svetlánapájacie zdroje a iné).

Poskytujeme úplný zákaznícky servis, poradenstvo a samozrejme Vám vieme zabezpečiť aj montáž našich produktov.

V našej maloobchodnej predajni nájdete kompletný sortiment, ktorý si môžete prezrieť a zvážiť doporučené použitie pre možné inštalácie LED osvetlenia.

 

Google Place OptimizationAdresa našej predajne:

LED LUMINO s.r.o.

Robotnícka 11591/1J
036 01 Martin
Slovensko